تازه ترین اخبار

جستجو

تبلیغ «مقنعه کرواتی» در سایت وابسته به وزارت کشور

تبلیغ «مقنعه کرواتی» در سایت وابسته به وزارت کشور

در حالیکه همواره نوع پوشش بانوان یکی از دغدغه‌های مسئولان مربوطه بوده است، مشخص نیست در سایتی که توسط وزارت کشور و با عنوان «بازارچه اینترنتی پوشاک» و با هدف معرفی انواع پوشش ارزشمند راه اندازی شده است ...

در حالیکه کروات همواره و در طول سه دهه گذشته با انواع نظرات، مغایر با ارزشهای ایران اسلامی شناخته شده است، سایتی که بنا به ادعای مسئولان وزارت کشور با هدف عرضه و نمایش اینترنتی و شبکه‌ای پوشاک ارزشمند طراحی شده یکی از انواع مقنعه را با عنوان «مقنعه کراواتی» معرفی کرده و در ادامه نیز با این سرفصل، ده‌ها نوع، از این دست را با پسوندهای عجیب و غریب دیگر به مردم عرضه کرده است.

به گزارش «شفاف»، در حالیکه همواره نوع پوشش بانوان یکی از دغدغه‌های مسئولان مربوطه بوده است، مشخص نیست در سایتی که توسط وزارت کشور و با عنوان «بازارچه اینترنتی پوشاک» و با هدف معرفی انواع پوشش ارزشمند راه اندازی شده است چه معیارهایی مورد نظر طراحان بوده و مبتنی بر چه روند کار‌شناسی، انواع پوشش انتخاب و به عموم معرفی شده است.

به عنوان نمونه درباره یکی از انواع مقنعه، با سرفصل «مقنعه کرواتی»، انواع دیگری با عناوینی عجیب‌تر نیز معرفی شده که عبارتست از: مقنعه کرواتی حریر سانتی!، مقنعه کرواتی پرسی!، مقنعه کرواتی کریستان پرسی!، مقنعه کراواتی نقره کوب پرسی نوع دوم!، مقنعه کرواتی پرس بافت!، مقنعه کرواتی عروس نوع دوم!، مقنعه کرواتی نقره کوب پرسی گل ریز!، مقنعه کراواتی نقره کوب درشت، و....

بر اساس این گزارش، از دیگر نکاتی که باید توسط مسئولان راه اندازی این پایگاه اینترنتی پاسخ داده شود ضوابط و دلالیلی است که بر مبنای آن انواع پوشش‌های زنان «نامگذاری» شده است.

در واقع، اگر چه در پایگاه اینترنتی یاد شده انواع مقنعه کرواتی محصولات برخی شرکت‌های داخلی معرفی شده است، اما معلوم نیست چرا وزارت کشور، به عنوان یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های جریان ساز در امور اجتماعی، در روند تعیین نوع و همچنین اسامی این نوع پوشش‌ها تاثیر گذار نبوده است تاعناوینی که درشان زنان ایرانی نیست بر پوشش‌های مربوطه اطلاق نشود.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد